.

Winnica

Dwórzno

Powierzchnia

6,00ha

Rok zał.

2012
Promowana
Degustacje Zwiedzanie English

O nas

Winnica Dwórzno, znajduje się zaledwie 40 km od Warszawy. To największa winnica na Mazowszu i jedna z większych w kraju, a jednocześnie położona najbliżej stolicy.

 

 

W Winnicy Dwórzno produkujemy wina gronowe oraz owocowe, korzystając z tradycyjnych metod winiarskich. Przykładamy szczególną wagę, aby nie zatracić tego, co oferuje nam natura. Dlatego wina produkowane są w pełni naturalnymi sposobami, przy użyciu nowoczesnej i sprawdzonej technologii.

Wieś Dwórzno jest miejscem czystym ekologicznie. Otulona lasami i granicząca z jeziorem miejscowość to wododział naturalnie oczyszczający się od tysiącleci. Dzięki tym wspaniałym warunkom i odpowiedniej glebie Winnica Dwórzno może pochwalić się produkcją doskonałej jakości wina, jednocześnie stanowiąc piękny kierunek enoturystyczny.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Winnicy Dwórzno oraz spróbowania produkowanych przez nas trunków. Wierzymy, że uda nam się udowodnić światu, że polskie wino może zachwycić nawet najbrdziej wymagających smakoszy i sommelierów.

Oferujemy również indywidualne zwiedzanie Winnicy Dwórzno połączone z degustacją oraz wycieczki i imprezy dla firm.

https://www.facebook.com/dworzno/

Sklep internetowy: www.sklep.dworzno.pl

 

Oferta

Winnica Dwórzno zajmuje się produkcją zarówno win gronowych, jak i owocowych. Wina można zakupić na miejscu w winnicy oraz w sklepie internetowym pod adresem www.sklep.dworzno.pl.

Winnica Dwórzno to nie tylko miejsce produkcji doskonałej jakości win. To również przepiękna okolica oraz ciekawy kierunek enoturystyczny. Zapraszamy do odwiedzenia wsi Dwórzno, gdzie dowiedzą się Państwo jak produkuje się wino w Polsce. Organizujemy zwiedzanie połączone z degustacją dla grup oraz gości indywidualnych. 

Spacer po winnicy - pierwszą częścią zwiedzania jest malowniczy spacer po naszej winnicy, podczas którego odetchną Państwo czystym, wiejskim powietrzem i dowiedzą się w jaki sposób wino rośnie w Polsce.

Zwiedzanie przetwórni - przedstawimy Państwu cały tradycyjny proces produkcji wina od zbiorów, aż po zabutelkowanie. Przekonają się Państwo co odróżnia wytwarzane naturalnymi metodami wino z Dwórzna od przemysłowo produkowanych trunków. 

Degustacja - podczas zwiedzania spróbują Państwo win z Winnicy Dwórzno. Opowiemy jak próbować wino i jak dobrać je do potraw, a Państwo przekonają się, że polskie wino naprawdę może być wyśmienite.

Zakupy - w winnicy istnieje możliwość zakupienia win oraz eleganckich zestawów upominkowych z Winnicy Dwórzno. Sklep czynny jest codziennie, natomiast polecamy kontaktować się pod nr 605 302 031.

Atrakcje

- Zwiedzanie winnicy i przetwórni

- Degustacja wina

- Koncerty plenerowe

- Święto Wina we wrześniu

- Imprezy firmowe

- Warsztaty sommelierskie

- Usługi eventowe z dojazdem do klienta

Gdzie jesteśmy?

Województwo:

Mazowieckie

adres:

ul. Spokojna 47, 96-320 Dwórzno

telefon:

605302031

mail:

gowin@dworzno.pl

media:

Uprawiane szczepy/odmiany

Solaris, Adalmiina, Aurora, Hibernal, Johanniter, Seyval Blanc, Frontenac, Leon Millot, Marechal Foch, Regent, Rondo, Heridan, Swenson Red