.
OPOLSKIE WINOBRANIE z okazji 25 lecia Programu Odnowy Wsi

OPOLSKIE WINOBRANIE z okazji 25 lecia Programu Odnowy Wsiw winnicy
Kiedy
2022-10-08 14:00
Dostępność
publiczne
Wstęp
wolny
Media
facebook

Fundacja Events Partner zaprasza na kolejna atrakcję związaną z Opolskim Szlakiem Winnic. Opolskie Winobranie odbędzie się na przełomie września i października w Pałacowej Winnicy Godyla i przeznaczone jest dla dorosłych mieszkańców województwa.
*Opolskie Winobranie to wydarzenie bezpłatne i ogólnodostępne z okazji 25 lecia Programu Odnowy Wsi, mające na celu promocję oraz zwiększenie popularności produktów tradycyjnych i lokalnych na Opolszczyźnie oraz idei Opolskie ze smakiem.
*w programie: spacer po winnicy, pomiar cukru refraktometrem, zbiór czerwonych owoców /cięcie, selekcja, odszypułkowanie i gniecenie winogron, tłoczenie, odstawienie do sedymentacji i fermentacji, poczęstunek lokalnymi produktami rzemieślniczymi
* limit miejsc 45 osób
* udział bezpłatny
* zapewniamy dojazd i powrót autokarem
* poczęstunek komentowany regionalnymi produktami obejmujący znane opolskie sery rzemieślnicze z lokalnych serowarni z możliwością zakupów.
UWAGA : rekrutacja odbędzie online poprzez opublikowanie formularza zgłoszeniowego na stronie FB Events Partner oraz Opolski Szlak Winnic .

 

źródło: https://www.facebook.com/events/364368492500196/