2024-06-03
Jedyne takie szkolenie na polskim rynku. Wyjaśniające najważniejsze mechanizmy związane z funkcjonowaniem enoturystyki, w praktyczny sposób przygotowujące do świadczenia usług najwyższej jakości.
Kompleksowe szkolenie z zakresu świadczenia usług enoturystycznych oraz profesjonalnej obsługi klientów w winnicy. Szkolenie podzielone jest na dwa moduły:
- pierwszy dotyczący produktu (wina): jego planowania, przygotowania w wersji optymalnej dla konsumenta, prezentacji, promocji i sprzedaży
- drugi dotyczący usług enoturystycznych: oceny potencjału miejsca, przygotowania, prezentacji i promocji oferty, praktycznych aspektów obsługi gości.
W obu modułach uwzględnione są elementy teoretyczny oraz praktyczne, ze szczególnym naciskiem na specyfikę percepcji wina, doświadczanie miejsca oraz tzw. umiejętności miękkie w kontaktach z klientem.
Jedyne takie szkolenie na polskim rynku. Wyjaśniające najważniejsze mechanizmy związane z funkcjonowaniem enoturystyki, w praktyczny sposób przygotowujące do świadczenia usług najwyższej jakości. Oparte na aktualnym stanie i najnowszych trenach w światowej turystyce, osadzone w specyficznych polskich realiach, bazujące na szerokim i wszechstronnym doświadczeniu prowadzącej.
Szkolenie przygotowuje do:
- obiektywnej oceny oferowanych produktów (wina)
- dostosowania sposobów i form prezentacji, promocji i sprzedaży produktów (wina i innych) w zależności od ich specyfiki
- oceny potencjału enoturystycznego miejsca i optymalnego jego wykorzystania
- zaplanowania i przygotowania oferty enoturystycznej
- skutecznej promocji produktów i usług
- sprawnego i profesjonalnego świadczenia usług enoturystycznych.
Prowadząca: KATARZYNA KORZEŃ
Dr nauk biologicznych, inż., z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z winem. Przewodnicząca Zarządu Polskiego Klastra Enoturystycznego. Turystyką winiarską zajmuje się w terii i praktyce. W ramach Akademii EnoRozwoju edukuje i doradza producentom wina oraz innym podmiotom z branży winiarskiej. Specjalizuje się w fizjologii percepcji degustacyjnej, chemii wina i neuroenologii oraz polskim winiarstwie i winie również w aspekcie łączenia go z polską kuchnią i produktami regionalnymi. Jest założycielką i redaktorką EnoPortalu – wirtualnej bazy wiedzy o polskim winiarstwie. Współtworzyła Winnicomanię – unikalne przedsięwzięcie zajmujące się polską enoturystyką w praktyce. Organizuje i współorganizuje imprezy i festiwale winiarskie. Prowadzi własną winnicę.
Szkolenie przeznaczone jest: dla pracowników i właścicieli winnic.
Obejmuje: 6h zajęć w formie teoria + ćwiczenia praktyczne oraz dodatkową godzinę na lunch i przerwy kawowe.
czas: 18 czerwca, godzina 12:00
miejsce: w sali szkoleniowej Winnica i Wino (Kraków, ul. Bernarda Wapowskiego 8).
Koszt uczestnictwa w Szkoleniu: 580 zł
Cena obejmuje:
- 6 godzin zajęć (teoria + praktyka)
- akcesoria szkoleniowe i materiały pomocnicze, w tym wino i produkty spożywcze do degustacji
- przerwę kawową
- lunch
- materiały szkoleniowe w formie cyfrowej
Dodatkowe informacje w ZAPROSZENIU.
Pytania proszę kierować na: kontakt@enorozwoj.pl
Partnerami szkolenia są:
Polski Klaster Enoturystyczny, EnoPortal.pl, Winnica i Wino